Responsive image
HAKKIMIZDA
Tekstil Aksesuarları sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren EKS FABRIC'in Ana faaliyet konusu her türlü tekstil aksesuar, fermuar, dar dokuma, metal aksesuar, armalar ve deri armalardır. Şirket, gelişen çağın teknolojisine uyum sağlayarak büyümekte EKS FABRIC markası olarak kaliteli üretim kapasitesini yükseltmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda saygın bir konumda bulunmakta olan EKS FABRIC markası ile adından sıkça söz ettirerek “TÜRK MALI” kalitesini ve güvenini tüm dünyaya gururla sunmaktadır. Sektördeki 30 yılı aşan tecrübesi ve inovatif bakış açısı ile tedarikçilerin beğenisini kazanan özgün ve kaliteli ürünler, ülkemiz dışında da başta Avrupa olmak üzere diğer tüm dünya ülkelerindeki pek çok pazarda her geçen gün daha da güçlenerek bilinirliğini arttırmaktadır.

EKS FABRIC; uluslararası pazardaki reklam kampanyaları ve lansmanlarda “EKS FABRIC” markasının iletişim stratejisi ile aynı çizgide yenilikçi, araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek ve lider bir kurum olarak çalışmalarını yürütmektedir.

EKS FABRIC Planlama, tasarım, üretim aşamalarında mevcut ürünler ve yeni ürünler ile ilgili tüm işlemleri İstanbul daki 1.600m2 kapalı, 1.000 m2 açık üretim tesislerinde yapmakta olup, aylık 10.000.000 adet üretim kapasitesi ile geri dönüştürülebilir veya doğada çözülebilir hammadde ve aksamlar kullanarak, son teknoloji üretim bantlarında özel makineler ile gerçekleştirmektedir.

Tüm üretimlerimizde, tüketici sağlığı üretimin her aşamasında istisnasız dikkate alınmakta ve eksiksiz kalite kontrol ağı ile her daim en kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünler değerli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Şirketin hedefi; günümüz şartlarına uygun modelleri hazırlayarak, kaliteli ve sağlıklı ürünleri ucuza sunmak olup, gelişen pazara bağlı olarak büyüyen üretimi ile en kaliteli hizmeti vermektir.
Bootstrap
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım